SHOPS / MERKEN / FABRIKANTEN

Een alleen-lezen-database over technieken van modelbouwen en verven, vele voertuigenwalkarounds, shops, merken, aftermarkets, en veel meer...

Moderators: Richard Cramer, Jan Peters, Johannes Haspels

Gebruikersavatar
Johannes Haspels
Site Moderator en Twenot lid
Site Moderator en Twenot lid
Berichten: 3482
Lid geworden op: 17 feb, 2004 18:26
Locatie: OKW-Amsterdam
Contacteer:

SHOPS / MERKEN / FABRIKANTEN

Berichtdoor Johannes Haspels » 26 dec, 2009 0:57

UPDATE @ 25 juli 2013
ROOD = URL werkte niet bij checken @ update. Wel URL-toelichting geplaatst
==============================================================================
==============================================================================
AFV models http://www.afv-model.com/
Airbrush Services Almere http://www.airbrush-services-almere.nl/
Azimut Productions http://www.azimutproductions.com/
AEF Designs http://www.aefdesigns.com/
Academy http://www.academy.co.kr/eng/new/new_main.asp
Accurate Armour http://www.accurate-armour.com/
Airfix Models http://www.airfix.com/
Airmodel Products http://www.airmodel.de
[b]AFV
http://www.afvclub.com.tw/
Alpha Images figuren http://alphaimagemodelworkshop.com/
Andrea Miniatures http://www.andreaeurope.com/en/
Archer Transfers http://www.archertransfers.com/
Armorscale loopjes & ammo http://www.armorscale.com
Atak Model http://www.atakmodel.com.pl/
==============================================================================
Baluard http://www.baluardmodels.com/
Berliner zinnfigure figuren http://www.zinnfigur.com/
Blast Models http://www.blast-models.com/
Bison http://www.bison-decals.com/
==============================================================================
Coelian Models http://www.onthewaymodels.com/kitlists/ ... models.htm
Calibre35 http://www.calibre35.cz/CAL35index.htm
CAM Decals http://www.camdecals.com/
Czech Master Resin http://www.cmrmodels.co.uk/
Criel Model http://www.crielmodel.it/english/index_eng.html
Cromwell Models http://www.militarymodelling.com/forums ... p?th=74663
==============================================================================
Dinissen Modelbouw http://www.modelbouwoverloon.nl/
DES kits http://deskit.online.fr/
Dragon http://www.dragon-models.com/
==============================================================================
Eduard photo-etch http://www.eduard.cz
Elite http://www.elitemodell.de/
Extratech photo-etch http://www.extratech.cz/?page=products
==============================================================================
Firestorm http://www.firestormmodels.com/store/cart.php
Firing Line http://www.djparkins.com/acatalog/Firing_Line.html
Formations http://www.formationsmodels.com/
Fruilmodel http://www.friulmodel.hu/en/index
==============================================================================
Goffymodels http://goffymodel.czweb.org/
Great Models http://www.greatmodels.com/
==============================================================================
Hobbyfan http://www.afvclub.com.tw/
Hong Kong Creation Workshop http://hkcw.tripod.com/index.html
Hobby link japan http://www.hlj.com/
Hobby Easy http://www.hobbyeasy.com/
==============================================================================
Italeri http://www.italeri.com/
==============================================================================
Jadar http://www.jadar.com.pl/ -- http://jadarhobby.waw.pl/
Jaguar http://www.jaguarmodels.com/
Japanese Armor King http://armorama.kitmaker.net/modules.ph ... 570&page=1
==============================================================================
Koenig http://www.modellbau-koenig.de/
Krikke http://www.netshop.nl/shop/plastic/index.html
==============================================================================
Leadwarrior http://www.leadwarrior.com/
Legend Productions http://www.www-legend.co.kr/
Lucky models http://www.luckymodel.com/?ad=ml
==============================================================================
Maple Leaf Models http://www.armorama.com/modules.php?op= ... 952&page=1
ME-modelbouw http://www.model-engineering.nl/plastic ... horen.html
MIG Productions -???-
Mission Models http://www.missionmodels.com/home.php?cat=372
Mirage Hobby -???-
Moskit producten http://store.spruebrothers.com/category_s/2214.htm
MPM Toys http://www.mpmshop.cz/
MR Modellbau http://www.mrmodellbau.de/
MSJ Produkte ?
Modelbouw Vlaardingen
MST http://www.modelsupplyteam.nl/
MECmodels Vietnam diorama-ass. http://www.mecmodels.com
MMA http://www.militarymodelsandaccessories.nl
Mol Modelbouw http://www.plasticmodelbouw.nl/
Modelbouwverf http://www.modelbouwverf.nl
==============================================================================
New Model System ?
==============================================================================
Pavlamodels http://www.pavlamodels.cz/
Pegaso Models http://www.pegasomodels.com/home_en.asp
Plus Model http://www.plusmodel.cz/
Pro Art Models http://www.proartmodels.be/
Propaganda Kompany http://propaganda.kompany.free.fr/
PSP Models ?
Panzershop http://www.panzershop.cz/inshop/
Part photo etch http://www.part.pl/
PoppyBooks http://www.poppybooks.nl
Pedding Hause http://www.peddinghaus-decals.de/
==============================================================================
Resicast http://www.resicast.com/
Resination http://arpad.bizland.com/arpadhungarian ... index.html code 404
Revell-Germany http://www.revell.de/de/index.html
Revell-Monogram http://revell-monogram.com/
Royal Model http://www.royalmodel.com/
Reality in Scale http://www.realityinscale.com
RB-model http://www.rbmodel.com/index.php?action ... bm&sub=35B
==============================================================================
Squadron http://www.squadron.com/
Stone Books http://stonebooks.com/
Stalingrad Miniatures figuren http://zelenkov-a.narod.ru/site_Stalingrad/index.html code 404
Scale World http://www.scale-world.nl/e-store/products/
==============================================================================
Tas Modelbouw http://www.tasmodelshop.nl
Tamiya http://www.tamiya.com/
Trumpeter http://www.trumpeter-china.com/war513/en_index.asp
Toro Model http://toro.model.w.interia.pl/
Tracks&Troops http://www.tracks-n-troops.com/
==============================================================================
Ultracast http://www.ultracast.ca/
United Fun http://www.united-fun.com/
==============================================================================
Verlinden Productions -???-
VLS Productions ?
Voyager Model ?
Vallejo http://www.vallejo.nl
==============================================================================
Wespe Models http://www.wespemodels.ro/
Waffen Arsenal http://www.waffen-arsenal.com/
==============================================================================
Zvezda http://www.zvezda.org.ru/
Mijn modellen & projecten op een rijtje @ facebook : HasMo
"I may be drunk, Miss, but in the morning I will be sober and you will still be ugly.", W. Churchill

Terug naar “Handige Links!”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast